Posázavský pacifik
http://pacifik.vypravci.com
pacifik@vypravci.com

Právní doložky


Ochrana osobních údajů

Uvedení veškerých údajů o Vaší osobě prostřednictvým těchto stránek je zcela dobrovolné. Autor těchto stránek zaručuje, že tyto údaje nebudou využity k rozesílání nevyžádané reklamy a nebudou předány třetí osobě (kromě údajů v petici - viz dále). Údaje uvedené v on-line verzi petice budou archivovány pouze do doby jejího předání kompetentím orgánům (adresátovi petice), poté budou znehodnoceny. V případě registrace pro zasílání informací e-mailem, bude Vaše e-mailová adresa využita pouze k tomuto účelu; Váš souhlas lze kdykoliv odvolat prostřednictvím registračního formuláře. Po ukončení provozu těchto stránek budou i tyto adresy znehodnoceny.


Podmínky použití

Stránky jsou určeny k prohlížení jakoukoliv osobou. Nikomu nesmí být v jejich prohlížení bráněno, zejména taxativním vyjmenováním a znepřístupněním této domény (např. podnikové sítě). Informace a fotografie zde uvedené mohou být chráněny autorským zákonem (viz sekce Copyright). V souvislosti s těmito stránkami nesmí být porušovány zákony České republiky, nesmí být porušováno dobré jméno autorů a zde zmiňovaných organizací. Budeme rádi, budete-li o těchto stránkách informovat své okolí.


Copyright

Copyright Michal Dlouhý a kolektiv spolupracovníků, Praha, 2005. Všechna práva vyhrazena. Jakákoliv reprodukce, distribuce, šíření části, nebo celých těchto stránek, stejně jako využívání zdrojových kódů bez předchozího souhlasu autora zakázána. Petiční archy určené k tisku lze bez omezení tisknout a šířit při zachování podmínky, že nebudou měněny.© Copyright Michal Dlouhý a kolektiv spoluautorů, Praha, 2005. Všechna práva vyhrazena.